XII Niedziela Zwykła – 23 czerwca 2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

23 czerwca  2024 r.

XII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XII Niedzielę Zwykłą. O godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo czerwcowe w intencji powołań. 

2. Jutro 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. Msze święte  o godz. 7.00 oraz 18.00. 

3. Codziennie o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo czerwcowe z litanią do Serca Jezusowego.     

4. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nabożeństwo.    

5. W sobotę 29 czerwca, Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. „Dzień Papieski” – taca na Stolicę Apostolską. Msze święte o godz. 7.00 oraz 18.00. 

6. Rozpoczął się okres wakacyjny, czas urlopów i wyjazdów wakacyjnych. Ministranci z naszej parafii udadzą się na Wakacje z Wartościami do ośrodka rekolekcyjnego AUGUSTIANUM w Radomyślu. Życzymy im miłego pobytu i radosnego wypoczynku. 

7. W dniu 13 lipca w sobotę organizowany jest przez Rycerzy Kolumba, spływ kajakowy na rzece Tanew z Dąbrowicy do Ulanowa (około 2-godzin) następnie radosne biesiadowanie przy ognisku. Zapisy w zakrystii do 10 lipca włącznie. Koszt wyjazdu z poczęstunkiem i spływem (100 zł). Zapraszam do wspólnej integracji wszystkich parafian i przyjaciół.

8. Dziękuję za ofiary z minionej niedzieli składane na tacę z przeznaczeniem na potrzeby naszej parafii – TACA GOSPODARCZA. Bóg Zapłać. 

9. Dziękuję za ofiary na potrzeby Kościoła, ofiarowane indywidualnie i przekazane na konto parafialne: anonimowo. BÓG  ZAPŁAĆ.

10. Zachęcam do czytania tygodników katolickich; Niedzieli, Gościa Niedzielnego. 

11. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom oraz Dobrodziejom Parafii życzę Bożego Błogosławieństwa.