XI Niedziela Zwykła – 16 czerwca 2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

16 czerwca  2024 r.

XI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XI Niedzielę Zwykłą. O godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo czerwcowe w intencji powołań.   

2. Codziennie o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem litanii do Serca Jezusowego.     

3. W środę 19 czerwca, rocznica święceń kapłańskich  Ks. Bp Krzysztofa Nitkiewicza. Pamiętamy w modlitwie o Pasterzu naszej Diecezji. O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nabożeństwo czerwcowe.    

4. W piątek 21 czerwca kończy się rok szkolny i katechetyczny, w modlitwie będziemy dziękować Bogu za czas spędzony w szkole i na katechezie – Msza Święta o godz. 7.00. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i wychowawców.  

5. W dniu 13 lipca w sobotę organizowany jest przez Rycerzy Kolumba, spływ kajakowy na rzece Tanew z Dąbrowicy do Ulanowa (około 2-godzin) następnie radosne biesiadowanie przy ognisku. Zapisy w zakrystii do 10 lipca włącznie. Koszt wyjazdu z poczęstunkiem i spływem (100 zł ). Zapraszam do wspólnej integracji wszystkich parafian i przyjaciół.

6. Dziękuję za dzisiejsze ofiary składane na tacę z przeznaczeniem na potrzeby naszej parafii – TACA GOSPODARCZA. Bóg Zapłać. 

7. Dziękuję za ofiary na potrzeby Kościoła oraz tabernakulum, ofiarowane indywidualnie i przekazane na konto parafialne: ul. Metalowców 7 i 7, ul. PCK 8 (Rodzina). BÓG  ZAPŁAĆ.

7. Zachęcam do czytania tygodników katolickich; Niedzieli, Gościa Niedzielnego. 

8. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom oraz Dobrodziejom Parafii życzę Bożego Błogosławieństwa.