X Niedziela Zwykła – 9 czerwca 2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

09 czerwca  2024 r.

X Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy X Niedzielę Zwykłą. O godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo czerwcowe w intencji powołań.   

2. Codziennie o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem litanii do Serca Jezusowego.     

3. W środę 12 czerwca 25 rocznica wizyty apostolskiej Świętego Jana Pawła II w Sandomierzu (1999 r). O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nabożeństwo czerwcowe.   

4. W czwartek 13 czerwca rocznica nominacji Ks. Bp Krzysztofa Nitkiewicza na ordynariusza naszej diecezji. Pamiętamy w modlitwie o Pasterzu Diecezji. 

5. W piątek po Mszy Świętej spotkanie formacyjne Liturgicznej Służby Ołtarza, lektorów i ministrantów. 

6. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczamy na potrzeby naszej parafii – TACA GOSPODARCZA. 

7. W dniu 13 lipca w sobotę organizowany jest przez Rycerzy Kolumba, spływ kajakowy na rzece Tanew z Dąbrowicy do Ulanowa (około 2-godzin) następnie radosne biesiadowanie przy ognisku. Zapisy w zakrystii do 10 lipca włącznie. Koszt wyjazdu z poczęstunkiem i spływem (100 zł ). Zapraszam do wspólnej integracji wszystkich parafian i przyjaciół.

8. Dziękuję Wspólnocie Rycerzy Kolumba za pomoc w organizacji pikniku Rodzinnego i Marszu dla Życia i Rodziny. Młodzieży za udział w spotkaniu Diecezjalnym Młodych.

9. Dziękuję za ofiary na potrzeby Kościoła oraz tabernakulum, ofiarowane indywidualnie i przekazane na konto parafialne: ul. Hutniczej 10 i 13, ul. Metalowców 4 i 4, od Róży V Św. JP II, od anonimowej Rodziny.  BÓG  ZAPŁAĆ.

10. Zachęcam do czytania tygodników katolickich; Niedzieli, Gościa Niedzielnego. 

11. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom oraz Dobrodziejom Parafii życzę Bożego Błogosławieństwa.