IX Niedziela Zwykła – 2 czerwca 2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

02 czerwca 2024 r.

IX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Adoracyjną w oktawie Bożego Ciała.

O godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo czerwcowe wraz z procesją Eucharystyczną.

Zmiana tajemnic Różańcowych.

Dzisiaj ulicami Stalowej Woli przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 12.15 w Parafii Św. Floriana a następnie przejście ulicami do Parafii Trójcy Przenajświętszej gdzie odbędzie się Piknik Rodzinny z wieloma atrakcjami. Zapraszamy Rodziny i dzieci.

W naszej parafii Rycerze Kolumba obdarowywują słodkościami dzieci z racji ich święta.

2. Codziennie o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo czerwcowe wraz z procesją Eucharystyczną w oktawie Bożego Ciała.

3. We wtorek o godz. 18.00 Msza Święta Wspólnoty Rycerzy Kolumba oraz spotkanie formacyjne.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nabożeństwo czerwcowe.

5. I Czwartek Miesiąca, o godz. 17.30 zakończenie oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci, wianków kwiatów i ziół na Mszy Świętej o godz. 18.00. Zapraszam również matki w Stanie Błogosławionym, oczekujące przyjścia na świat nowego potomstwa.

6. I Piątek Miesiąca, Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzień modlitw o świętość kapłanów. Msze Święte o godz. 7.00 oraz 18.00.

Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne Liturgicznej Służby Ołtarza, lektorów i ministrantów.

7. W sobotę wspomnienie liturgiczne Niepokalanego serca NMP. Również w sobotę 08 czerwca Organizowane jest Spotkanie Młodych Diecezji Sandomierskiej w Stalowej Woli pod hasłem; „ Kocham, więc jestem”. zapisy w zakrystii.

Spotkanie organizacyjne wszystkich uczestników w czwartek o godz. 18.00 /kandydaci do bierzmowania/. W tym dniu z Sandomierza wyruszy XV Rowerowy Rajd Papieski do Rozwadowa.

8. Dziękuję Wszystkim za organizację i pomoc w przeżywaniu Uroczystości Bożego Ciała. Rycerzom Kolumba, Wszystkim Parafianom i Przyjaciołom – Bóg Zapłać.

9. Dziękuję Wspólnocie Różańca Domowego za rozważania różańcowe prowadzone w I Sobotę Miesiąca oraz wszystkim uczestnikom procesji z figurą MB Fatimskiej.

10. Dziękuję za ofiary na potrzeby Kościoła oraz tabernakulum, ofiarowane indywidualnie i przekazane na konto parafialne: ul. Hutniczej 3. Na kwiaty BC- ul. PCK 6 i 8, ul. Metalowców 4 i 7. BÓG ZAPŁAĆ.

11. Zachęcam do czytania tygodników katolickich; Niedzieli, Gościa Niedzielnego.

12. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom oraz Dobrodziejom Parafii życzę Bożego Błogosławieństwa.