Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie

  26 listopada  2023 r. 

XXXIV Niedziela Zwykła – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj przeżywamy Święto patronalne Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Rozpoczynamy Tydzień biblijny zatytułowany; Wierzę w Kościół Chrystusowy. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu oraz Diecezjalny Rok Rodziny. O godz. 17.30 Nabożeństwo w intencji zmarłych polecanych w WYPOMINKACH z ul. Metalowców.

2. Codziennie o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Nabożeństwa biblijne  oraz modlitwa za zmarłych polecanych w WYPOMINKACH.

3. W środę o godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z prośbami oraz modlitwa za zmarłych polecanych w WYPOMINKACH.  

4. W czwartek Święto Świętego Andrzeja, Apostoła. Msze Święte o godz. 7.00 oraz 18.00.  

5. I Piątek Miesiąca; o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź święta. O godz. 17.30 Nabożeństwo do Serca Jezusowego oraz Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy Świętej spotkanie formacyjne LSO – lektorów, ministrantów oraz kandydatów na ministrantów.

6. I Sobota Miesiąca; o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Nabożeństwo biblijne. Po Mszy Świętej Nabożeństwo I Sobotnie z rozważaniem różańcowym zakończymy Apelem Jasnogórskim. Po Mszy Św. porannej udam się z posługom do chorych

7. Dziękuję za ofiary z minionej Niedzieli składane na tacę z przeznaczeniem na potrzeby naszej parafii TACA – GOSPODARCZA. Bóg Zapłać.

8. Duszpasterstwo Akademickie Studentów naszego miasta będzie się skupiało przy naszej Parafii Św. Jana Pawła II. Zapraszam do tworzenia tego środowiska wszystkich zainteresowanych i studiujących w Stalowej Woli.

9. Dziękuję za ofiary na potrzeby Kościoła i tabernakulum, ofiarowane indywidualnie i przekazane na konto parafialne: ul. PCK 6. Za wszystkie ofiary  BÓG ZAPŁAĆ.

10. Zachęcam do czytania tygodników katolickich; Niedzieli, Gościa Niedzielnego.

11. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom i Dobrodziejom naszej Parafii życzę Bożego Błogosławieństwa.