XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2024 r.

            

Ogłoszenia duszpasterskie

30 czerwca 2024 r.

XIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą. O godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz ostatnie nabożeństwo czerwcowe.  

2. Codziennie o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo liturgiczne.

3. We wtorek o godz. 18.00 Msza Święta Wspólnoty Rycerzy Kolumba oraz spotkanie formacyjne.     

4. W środę Święto Św. Tomasza, Apostoła. Msze Św. o godz. 7.00 oraz 18.30. O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nabożeństwo liturgiczne. 

5. W czwartek 04 lipca rocznica sakry i ingresu Ks. Bp. Krzysztofa Nitkiewicza. Pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu naszej Diecezji.   

6. I Czwartek, I Piątek miesiąca. O godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź święta oraz nabożeństwo Eucharystyczne. O godz. 18.00 Msza Święta. 

7. I Sobota Miesiąca; O godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź święta oraz nabożeństwo Maryjne. Po Mszy Świętej Nabożeństwo I Sobotnie z rozważaniem Różańcowym oraz Apel Jasnogórski. W tym dniu udam się z posługą do chorych.  

8. W dniu 13 lipca w sobotę organizowany jest przez Rycerzy Kolumba, spływ kajakowy na rzece Tanew z Dąbrowicy do Ulanowa (około 2-godzin) następnie radosne biesiadowanie przy ognisku. Zapisy w zakrystii do 7 lipca – przyszłej Niedzieli. Koszt wyjazdu z poczęstunkiem i spływem (100 zł ). Zapraszam do wspólnej integracji wszystkich parafian i przyjaciół.

9. W dniach od 4 – 12 sierpnia wyruszy 41-sza PIESZA PIELGRZYMKA ZE STALOWEJ WOLI NA JASNĄ GORĘ pod hasłem „ Rodzina zakorzeniona w Chrystusie i Kościele”. Zapraszamy do udziału w tej formie rekolekcji w drodze. Zapisy do końca lipca. Szczegółowe informacje w zakrystii oraz na stronie internetowej pielgrzymki i plakacie.    

10. Dziękuję za ofiary na potrzeby Kościoła, ofiarowane indywidualnie i przekazane na konto parafialne: z ul. PCK 8. BÓG  ZAPŁAĆ.

11. Zachęcam do czytania tygodników katolickich; Niedzieli, Gościa Niedzielnego. 

12. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom oraz Dobrodziejom Parafii życzę Bożego Błogosławieństwa.