I Niedziela Wielkiego Postu – 26 lutego 2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
26 lutego 2023 r.  
I Niedziela  Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. O godz. 17.45 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem Pasyjnym. Taca z nabożeństwa przeznaczana jest na kwiaty do grobu Pańskiego.

2. Codziennie o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo wieczorne o dar pokoju w Ukrainie i Świecie.

3. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z prośbami.

4. I Czwartek Miesiąca; o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź święta. O godz. 18.00 nabożeństwo Eucharystyczne.

5. I Piątek Miesiąca; Msza święta o godz. 7.00 a następnie nabożeństwo Drogi Krzyżowej.  Po południu o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź święta. O godz. 18.00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej prowadzone przez Zelatorki Żywego Różańca oraz Msza Święta wieczorna. Zapraszam wszystkich do wspólnego przeżywania tego pokutnego nabożeństwa ( dzieci, młodzież i starszych).

6. I Sobota Miesiąca; Święto Świętego Kazimierza Królewicza. O godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź święta. Po Mszy Świętej Nabożeństwo I Sobotnie z rozważaniem Różańcowym oraz Apel Jasnogórski. Od godz. 8.00 udam się z posługą do chorych z naszej parafii.

7. Męska Droga Krzyżowa do Sanktuarium Świętego Józefa w Nisku, odbędzie się w dniu 17 marca, wyruszymy z naszej parafii o godz. 19.15. Zapraszamy Wszystkich mężczyzn.

8. Za tydzień Niedziela Adoracyjna oraz zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom i misjonarkom „Ad gentes”.

9. Dziękuję za ofiary z minionej niedzieli składane na tacę z przeznaczeniem na potrzeby gospodarcze naszej parafii. Bóg Zapłać.

10. Dziękuję za ofiary na potrzeby Kościoła oraz nowe tabernakulum i glorię, ofiarowane indywidualnie i przekazane na konto parafialne; z ul. PCK 6, ul. Hutnicza 9, BÓG ZAPŁAĆ.

11. Zachęcam do czytania tygodników katolickich; Niedzieli oraz Gość Niedzielnego. 12. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom, Dobrodziejom oraz Sympatykom Naszej Parafii życzę Bożego Błogosławieństwa.