IV Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie – 28 stycznia 2024 r. – IV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy parafialny Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za osoby konsekrowane oraz o nowe i liczne powołania do kapłaństwa, życia zakonnego i misyjnego.

2. Codziennie o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo wieczorne.

3. W środę wspomnienie liturgiczne Świętego Jana Bosko. O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z prośbami.

4. I Czwartek Miesiąca; o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź święta oraz nabożeństwo Eucharystyczne.

5. W piątek 02 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o godz. 7.00 oraz 18.00 wraz z błogosławieństwem świec i gromnic (proszę o zabezpieczenie świec). Ofiarami na tacę wspieramy Wspólnotę Sióstr Klarysek w Sandomierzu. Jest to I Piątek Miesiąca; o godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź święta. O godz. 17.30 nabożeństwo I Piątkowe ze śpiewem Litanii do Serca Jezusowego.

6. W tym dniu będziemy przeżywać nocne czuwanie w łączności z Sanktuarium na Jasnej Górze które poprowadzi ks. Hubert Czernecki Proboszcz parafii MB Bolesnej w Kraśniku. Czuwanie rozpoczniemy Apelem Jasnogórskim o 21.00, następnie poprowadzimy modlitwę różańcową, konferencja ascetyczna o godz. 22.00, dalsza część różańca oraz Msza święta o 24.00. Już dziś zapraszamy, wraz z Rycerzami Kolumba na ten czas adoracji, modlitwy i czuwania Wszystkich Parafian i Przyjaciół.

7. I Sobota Miesiąca; o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź święta. Po Mszy Świętej Nabożeństwo I Sobotnie, z rozważaniem Różańcowym oraz Apel Jasnogórski. W tym dniu udam się z posługą do chorych po Mszy Świętej porannej.

8. Za tydzień Niedziela Adoracyjna oraz zmiana tajemnic Różańcowych.

9. Dziękuję za ofiary z minionej Niedzieli składane na tacę z przeznaczeniem na potrzeby GOSPODARCZE naszej parafii.

10. Dziękuję za ofiary na potrzeby Kościoła oraz ogrzewanie ofiarowane indywidualnie i przekazane na konto parafialne: ul. PCK 6, 6 i 8, ul. Metalowców 4. Za wszystkie ofiary BÓG ZAPŁAĆ.

11. Zachęcam do czytania tygodników katolickich; Niedzieli, Gościa Niedzielnego.

12. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom i Dobrodziejom oraz Sympatykom naszej Parafii życzę Bożego Błogosławieństwa.