II Niedziela Zwykła – 14 stycznia 2024 r.

Ogłoszenia duszpasterskie

14 stycznia 2024 r.

II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy II Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego.

2. Codziennie o godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo wieczorne.

3. We wtorek 16 stycznia po Mszy Świętej RÓŻANIEC MĘŻCZYZN prowadzony przez wspólnotę Rycerzy Kolumba. Zapraszam wszystkich mężczyzn, ojców i mężów rodzin.

4. W środę wspomnienie liturgiczne Świętego Antoniego – opata i zakonnika. O godz. 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z prośbami.

5. W czwartek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Wszystkich Chrześcijan.

6. W piątek wspomnienie liturgiczne Św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa. W sobotę Św. Agnieszki Dziewicy i Męczennicy. Dzień Babci, pamiętajmy w modlitwie.

7. Za tydzień Niedziela Słowa Bożego ustanowiona przez pap. Franciszka listem apostolskim „ Aperuit illis ”. Z racji III Niedzieli miesiąca ofiary składane na tacę przeznaczamy na potrzeby naszej parafii – TACA GOSPODARCZA.

8. Dobiegła końca wizyta duszpasterska – KOLĘDA. Dziękuję Wszystkim odwiedzonym rodzinom naszej parafii podczas KOLĘDY, za otwarte mieszkania, wspólną modlitwę, gościnę oraz składane ofiary z tej racji. SEDECZNE WAM BÓG ZAPŁAĆ.

9. Dziękuję za ofiary na potrzeby Kościoła i ogrzewanie świątyni, ofiarowane indywidualnie i przekazane na konto parafialne: ul. Ofiar Katynia 11, ul. Hutniczej 13, ul. Metalowców 7, oraz od Róży nr 1 NMP Królowej Polski. Za wszystkie ofiary BÓG ZAPŁAĆ.

10. Zachęcam do czytania tygodników katolickich; Niedzieli, Gościa Niedzielnego oraz Pisma WSD w Sandomierzu POWOŁANIE.

11. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom i Dobrodziejom oraz Sympatykom naszej Parafii życzę Bożego Błogosławieństwa.