VI Niedziela Zwykła – 12 lutego 2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
12 lutego 2023 r.  
VI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy VI Niedzielę Zwykłą w ciągu roku liturgicznego. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Chorym Kapłanom Diecezji Sandomierskiej.

2. Codziennie o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo wieczorne.

3. We wtorek 14 lutego Święto, Świętych Cyryla, Mnicha i Metodego, Biskupa – Patronów Europy. Dzień modlitw za narody słowiańskie – modlimy się o pokój w Ukrainie.

4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z prośbami.

5. W czwartek 16 lutego po  Mszy Świętej RÓŻANIEC MĘŻCZYZN prowadzony przez Wspólnotę Rycerzy Kolumba. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich mężczyzn, ojców i mężów rodzin.

6. W piątek o godz. 17.30 spotkanie formacyjne LSO – lektorów, ministrantów. Zapraszam nowych kandydatów do posługi ministranckiej.

7. Za tydzień w Niedzielę o godz. 10.00 Msza święta oraz spotkanie dla wszystkich kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 8 i 7. Z racji III Niedzieli miesiąca ofiary składane na tacę z przeznaczeniem na potrzeby gospodarcze naszej parafii – TACA GOSPODARCZA.

8. Dziękuję Wspólnocie Rycerzy Kolumba oraz wszystkim parafianom, przyjaciołom biorącym udział nocnym czuwaniu modlitewnym w łączności z Sanktuarium na Jasnej Górze.

9. Dziękuję za ofiary na potrzeby Kościoła oraz chrzcielnicę ofiarowane indywidualnie i przekazane na konto parafialne; od Róży I NMP Królowej Polski, od Róży III Św. Faustyny Kowalskiej, od Róży V Św. Jana Pawła II,  z ul. Hutniczej 13, ul. Metalowców 4 i 7. BÓG ZAPŁAĆ.

10. Zachęcam do czytania tygodników katolickich; Niedzieli oraz Gość Niedzielnego.

11. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom, Dobrodziejom oraz Sympatykom Naszej Parafii życzę Bożego Błogosławieństwa.