IV Niedziela Zwykła – 29 stycznia 2023 r.

Ogłoszenia duszpasterskie
29 stycznia 2023 r.  
IV Niedziela  Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Parafialny Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za osoby konsekrowane oraz o nowe powołania do życia zakonnego. O godz. 9.15 Wspólnota Rycerzy Kolumba poprowadzi modlitwę różańcową w intencji powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

2. Codziennie o godz. 18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu oraz nabożeństwo wieczorne.

3. We wtorek 31 stycznia wspomnienie liturgiczne Świętego Jana Bosko.

4. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z prośbami.

5. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze święte o godz. 7.00 oraz 18.30. wraz z błogosławieństwem świec i gromnic. Ofiarami na tacę wspieramy Wspólnotę Sióstr Klarysek w Sandomierzu. Jest to I Czwartek Miesiąca; o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź święta. O godz. 18.00 nabożeństwo Eucharystyczne.

6. I Piątek Miesiąca; o godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź święta. O godz. 18.00 nabożeństwo I Piątkowe z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

7. I Sobota Miesiąca; o godz. 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź święta. Po Mszy Świętej Nabożeństwo I Sobotnie, z rozważaniem Różańcowym oraz Apel Jasnogórski. W tym dniu udam się z posługą do chorych od godz. 8.00 rano.

8. Zbliża się czas nocnego czuwania w naszej parafii w łączności z Sanktuarium na Jasnej Górze w dniu z 10 lutego. Które poprowadzi ks. Hubert Czarnecki Proboszcz parafii MB Bolesnej w Kraśniku. Tematem konferencji tego czuwania będzie; „Rola mediów i ich wpływ na świadomość katolika”. Już dziś wraz Rycerzami Kolumba zapraszamy na ten czas adoracji i modlitwy.

9. Za tydzień Niedziela Adoracyjna. O godz. 10.00 Msza święta oraz spotkanie dla wszystkich kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8 oraz ich rodziców. Obowiązkowe.

10. Dziękuję za ofiary na potrzeby Kościoła oraz chrzcielnicę ofiarowane indywidualnie i przekazane na konto parafialne. Bóg Zapłać.

11. Zachęcam do czytania tygodników katolickich; Niedzieli oraz Gość Niedzielnego. 12. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom, Dobrodziejom oraz Sympatykom Naszej Parafii życzę Bożego Błogosławieństwa.